שלם

אודות המרכז

אחת השאיפות המרכזיות אותה אנו פוגשים בכל מפגש אנושי לאורך השנים, היא הרצון לזוגיות – היכולת לחיות בשייכות, משפחתיות, קרבה ואהבה. אנו מאמינים כי למרות הקושי והסיפור האישי המורכב, לכל אחד ואחת יש את הזכות לחיות ולבנות בית של שלום אחווה ורעות. מתוך כך הקמנו את התוכנית 'שלם'.

תכנית שלם היא תכנית ליווי למתמודדים ומתמודדות נפש מהמגזר החרדי, המעוניינים להשתדך. התכנית מציעה מסגרת קבוצתית ואישית, הבנויה משלבים שונים אשר מטרתם העיקרית עוסקת בהכנה לקראת חיים של זוגיות כאשר הורי המשתדך/ת הינם חלק בלתי נפרד מהתהליך. הכנה זו כוללת תהליך התפתחותי של הכרות עצמית, התפתחות אישית והכוונה אל עבר השתדכות בריאה בסייעתא דשמיא. התוכנית מקיפה את כל השלבים אותם המשתדכ/ת עובר/ת בדרך להקמת בית, החל מהמוכנות האישית וכלה בשלבים ראשוניים של זוגיות לאחר הנישואין.

בתהליך הליווי אנו שמים דגש על פיתוח יכולותיו/ה האישיות והבין אישיות של המשתדכ/ת, היוצר הכרות עצמית עמוקה, הבנה רחבה על חיים משותפים תוך התייחסות לסוגיה הנפשית והבנת הרצונות האישיים. זאת בכדי להביא למיצוי מקסימלי של הכוחות והיכולות של המשתדכ/ת ובעיקר בכדי לקיים שידוך מתאים לאורך ימים ושנים בעזרת השם.

הטיפולים והשירותים שלנו

מפגשים אישיים

צוות עם המשתדך/ת

מפגשים קבוצתיים

קבוצות קטנות ובהפרדה

מפגשי צוות עם ההורים

סיוע בשידוך ו/או יצירת קשר עם גורמים רלוונטיים

הדרכת חתנים וכלות

מפגשים זוגיים לאחר הנישואין

יצירת קשר

מנהל השירות

הצצה אל המרכז

מעוניינים להתנדב?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!