חם בבית

מיזם חדש לאימון ושיפור תקשורת של נערות בגילאי השידוכים!

שיתוף פעולה מיוחד של תוכנית "יתד" לנוער וצעירים בעיריית בני ברק, יחד עם מרכז "צעדים" של 'בית חם' מביא לבשורה משמעותית לנערות בנות 18-26, המצויות בפרק השידוכין.
מרכז צעדים כבר הביא בשורה למאות מתאמנים ומתאמנות שרכשו בעזרתו כלים לתקשורת נכונה ואפקטיבית, אז למה לא לנערות בתקופה כל כך חשובה בחייהן?
כולנו יודעים שתקשורת טובה היא כלי חשוב להצלחה בחיי הנישואין ולכן, רבות מהנערות בגילאי השידוכים חוששות מהעתיד לבוא, מהתקשורת עם המיועד ומשפחתו כדבר שישפיע רבות על חייהן ושלימות התא המשפחתי, לחיים בשמחה ובשלום.
לשם כך, עיריית בני ברק יחד עם עמותת 'בית חם' מציגים תוכנית אימון ייעודית שתאפשר למשתתפות לקבל בס"ד את הכלים המקצועיים הטובים ביותר לתקשורת בינאישית בריאה ומקדמת .
התוכנית המוצעת הינה בת שלושה מפגשים של שעתיים וחצי במסגרתה יעבירו מאמנות מקצועיות הרצאות בנושאי תקשורת נכונה, פיתוח מיומנויות הקשבה, עבודה על רגשות ודפוסי התנהגות, זיהוי סוגי תקשורת, ניהול שיחה, תהליכי שינוי ועוד. בסדנה יוכלו המשתתפות לעשות בירור עם עצמן ולהבין מה מנהל אותן , על מה צריך לעבוד ואיך.
המשתתפות יצאו מהסדנה כשהן מרגישות בטוחות יותר, מצויידות בכלים לחיים בכלל ולתקופת השידוכים בפרט ויוכלו לצלוח בעז"ה את הפרק הזה של חייהן, באופן המיטבי ביותר.
האימון מתבצע על ידי מאמנות מקצועיות אשר נבחרו בקפידה, בעלות הכרה של לשכת המאמנים ומיומנויות בהעברת מודלים, סדנאות והרצאות במקצועיות וברגישות, במיוחד בהתאמה מושלמת לנערה החרדית.
הסדנה בסבסוד מלא של תוכנית יתד במחלקת נוער וצעירים בעיריית בני ברק.
להרשמה ולפרטים על הסדנה ניתן לקבל במחלקת נוער וצעירים 036365392
לבירורים ולקבלת פרטים נוספים על אימוניים אישיים ניתן לקבל במרכז צעדים 0732800537.

מעוניינים להתנדב?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!