חם בבית

מחזור ד' של תוכנית הנדימן הסתיים בהצלחה!

לאחר שנת לימודים גדושה, בה למדו המשתתפים לצבוע, לנסר, לפרוץ מנעולים, להרכיב צינורות ועוד ועוד, ובעיקר למדו להתנהל נכון בעולם העבודה ולחזק מוטיבציה וכישורים נדרשים, בחמישי האחרון הגיעה התוכנית הנפלאה לסיומה בטקס מרגש.
בטקס השתתפו נציגי הביטוח הלאומי וסל שיקום, צוות התוכנית והנהלת בית חם, גורמי שיקום רבים ממחוז דרום, כלל המשתתפים בתוכנית ובני משפחותיהם. את הטקס פתח בברכות, הרב אריה מונק מנכ"ל בית חם. אחריו בירכו גם גב' רותי הלפרין – מנהלת אגף השיקום בבטל"א אשדוד, רכזת סל שיקום – גב' חופית טביבי, יעל אריאל – מנהלת תחום השיקום בבית חם ועוד רבים וטובים. בהמשך רותקנו בהרצאתו של אברימי פרידמן, המנהל את מרכז 'תכלת' של בית חם בנושא סוד וסטיגמה במגזר החרדי. כמובן שהיה כיבוד מפנק וחלוקת תעודות מרגשת.
א', ממשתתפי התוכנית, סיפר את סיפורו האישי, מיום שעבר פיגוע ונפצע אנושות, דרך תהליך שיקומו הארוך מזה שנים וכיצד תוכנית 'הנדימן' שינתה את חייו בכללי ואת תחום התעסוקה בפרט. מיד עם סיום התוכנית הצליח להשתלב בעבודה🏆.
בימים אלו משתתפי התוכנית ממשיכים לקבל ליווי תעסוקתי בבית חם וחלקם, כדוגמת א', כבר עובדים בשוק החופשי💪
אנו מודים לצוות הנדימן על הטקס ובעיקר על עבודה מאומצת, מקצועית ומסורה לאורך כל השנה🙏 ומאחלים המון הצלחה לבוגרים בהמשך דרכם❤️

מעוניינים להתנדב?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!